Motore di ricerca per le offerte di impiego Groupe VINCI

Majster/Inżynier Robót Bitumicznych

Referencja

Majster/Inżynier Robót Bitum Ropczyce-98714

Data publikacji

10.07.2024

Opis stanowiska

Branża

INŻYNIERIA / BADANIA / METODY - Inne

Umowa

Umowa o pracę na czas nieokreślony

- Koordynacja prac i nadzór nad pracownikami przy robotach bitumicznych

- Zapewnienie sprzętu i materiałów,

- Kontrolowanie jakości, terminowości i kosztów prowadzonych robót,

- Raportowanie

- Praca na terenie województwa podkarpackiego oraz okolic Tarnowa

Profil

- Min. wykształcenie średnie techniczne

- Nie musisz posiadać doświadczenia- przeszkolimy Cię!

- Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i organizacyjne

- Umiejętność pracy w zespole

- Znajomość obsługi komputera (MS Office)

- Dyspozycyjność

- Szybkość uczenia się

- Prawo jazdy kat. B

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Perspektywę rozwoju i wieloletniej współpracy
- Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
- Pracę w organizacji dbającej o bezpieczeństwo pracy
- Atrakcyjny pakiet benefitów
- Kompleksowy program wdrożenia
- Bogaty katalog szkoleń w ramach Eurovia Akademia
- Prywatną opiekę medyczną
- Kartę sportową
- Dofinansowanie do wypoczynku
- Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
- Możliwość udziału w akcjonariacie pracowniczym

Średnie

Bez doświadczenia

Miejsce pracy

Europa, Polska, Podkarpackie

Geolokalizacja wg strefy

Nie

Miasto

Ropczyce