Brygadzista / Elektromonter / Monter robót SRK, teletechnicznych, energetycznych

"Axians to marka VINCI Energies prowadząca działalność w branży ICT. Na polskim rynku działamy od ponad 25 lat.

Jako lider w dziedzinie ICT, Axians jest zaufanym partnerem przy wdrażaniu nowych technologii teleinformatycznych.

Nasza oferta zapewnia wszystkim Klientom, firmom, organizacjom rządowym oraz dostawcom usług, unikalny wachlarz rozwiązań do projektowania, wdrażania i obsługi infrastruktury ICT.

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie wymagana jest specjalistyczna wiedza o kompleksowych rozwiązaniach teleinformatycznych."

Data publikacji

25.03.2024

Opis stanowiska

Branża

IT / SYSTEMY INFORMATYCZNE - Inne

Opis zadań

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

  • Czytanie schematów elektrycznych
  • Montaż i obróbkę kabli teletechnicznych, sygnalizacyjnych i elektroenergetycznych
  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych
  • Montaż urządzeń automatyki kolejowej, teletechniki oraz aparatury elektrycznej
  • Obsługę urządzeń SRK na torach kolejowych

Profil

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane uprawnienia do pracy w czynnych urządzeniach SRK

Oferujemy:

  • Pracę w doświadczonym zespole w ramach międzynarodowego holdingu VINCI
  • Stabilność zatrudnienia - średni staż pracy to ponad 6 lat
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę przy realizacji dużych i ambitnych projektów
  • Możliwość zakwaterowania

Miejsce pracy

Europa, Polska, Mazowieckie

Miasto

Ciszewskiego 15, 02-777 Warszawa