FRONTEND PROGRAMÁTOR / Třebíč

Detail nabídky

Obecné informace

Kmenový subjekt

Společnost NUVIA a.s. je inženýrsko-dodavatelská společnost zajišťující komplexní dodávky a služby pro zákazníky v oblasti průmyslové automatizace, radiační ochrany, jaderné energetiky.
Od roku 2012 je součástí mezinárodní Nuvia Group, jaderné divize francouzské společnosti Soletanche Freyssinet, v rámci nadnárodní skupiny VINCI - světového lídra v oblasti specializovaného inženýringu a největší stavební společnosti světa.

Referenční číslo

2020-45075

Datum zveřejnění

26. 7. 2022

Popis pozice

Pracovní zařazení

IT / INFORMAČNÍ SYSTÉMY - Vývojář aplikací

Název pozice

Typ smlouvy

Smlouva na dobu neurčitou

Popis náplně práce

Do našeho vývojářského týmu hledáme zkušenějšího kolegu na pozici frontend vývojáře.
Čeká Vás zajímavá práce při vývoji aplikací pro oblast průmyslové automatizace , radiačních měření a radiačního monitoringu. Budete navrhovat a realizovat grafickou podobu stránek velkých interních informačních systémů a samozřejmě vyhodnocovat a vylepšovat UX. Dostanete příležitost podílet se na vylepšování stávajících řešeni.

·         navrhování a optimalizace rozhraní našich webových aplikací a

          informačních systémů,

·         účast na interních týmových schůzkách – agilní metodiky řízení.

Profil

·         zkušenosti s JavaScriptem, jQuery, HTML , CSS, GITem,

·         znalost Angularu ,

·         angličtinu na úrovni, která je k práci vývojáře nezbytná.

Nabízíme

·         možnost podílet se na zavádění nových technologií,

·         práci v přátelském a otevřeném týmu 15 vývojářů,

·         pružnou pracovní dobu,

·         pracovní notebook včetně monitoru na pracovišti,

·         25 dnů dovolené,

·         3 dny Sick days,

·         příspěvek na stravování,

·         příspěvek na jazykovou výuku,

·         pravidelné odměny (čtvrtletní, roční),

·         vzdělávací program založený na interních a externích školeních,

·         účast na akciovém programu skupiny.

Počet volných pracovním míst: 1

Datum nástupu: dle vzájemné dohody, možnost okamžitého nástupu

Kontakty:

Ilona Holčáková - personalistka

724 862 824

hr.cz@nuvia.com

Kritéria uchazeče

Min. požadované dosažené vzdělání

Střední

Min. požadovaná zkušenost

Delší než 3 roky

Jazyk

  • Angličtina (A2 (středně pokročilý))
  • čeština (C1 (sehr fortgeschritten))

Umístění pozice

Místo výkonu práce

Evropa, Česká republika, Kraj Vysočina

Zeměpisná lokalizace podle oblasti

Ne

Město

Modřínová 1094, Třebíč