Motor de búsqueda de ofertas Groupe VINCI

PROGRAMÁTOR / Třebíč

Detail nabídky

Obecné informace

Kmenový subjekt

Společnost NUVIA a.s. je inženýrsko-dodavatelská společnost zajišťující komplexní dodávky a služby pro zákazníky v oblasti průmyslové automatizace, radiační ochrany, jaderné energetiky.
Od roku 2012 je součástí mezinárodní Nuvia Group, jaderné divize francouzské společnosti Soletanche Freyssinet, v rámci nadnárodní skupiny VINCI - světového lídra v oblasti specializovaného inženýringu a největší stavební společnosti světa.

Referenční číslo

2020-45075

Datum zveřejnění

09.04.2024

Popis pozice

Pracovní zařazení

IT / INFORMAČNÍ SYSTÉMY - Vývojář aplikací

Název pozice

Typ smlouvy

Pracovní smlouva

Co bude náplní vaší práce?

Chcete se jako programátor dostat na ne úplně obvyklá místa, jako jsou například nejsilnější laser na světě, výzkumný jaderný reaktor, plně robotické výrobní linky?
Chcete jít za hranici odevzdání zdrojového kódu, vidět komplexní výsledky a být u zpětné vazby uživatelů Vašeho produktu?
Jsou Vám blízké pojmy Java, REST, Spring, Angular, Bootstrap, SQL, Delphi, C#, C++?

Potom jste na správném místě!

Do týmu naší softwarové divize hledáme zkušeného i méně zkušeného ( ale zapáleného) vývojáře. Nové kolegy hledáme přes všechny naše vývojové vrstvy ( Java backend, Angular frontend, Fullstack). Nevadí nám úzká specializace ani široký záběr technologií.

Uplatnění u nás najdete i v případě, že Vás baví nízkoúrovňové programování firmwarů, mikroprocesorů nebo PLC

JAK PROGRAMUJEME?

Celá divize je adaptovaná na produkty JetBrains. Jako ticketovací systém používáme YouTrack, jako CI server TeamCity a jako vývojové prostředí hlavně IntelliJ Idea. Naše zdrojové kódy bydlí v GITu.

Rozhodně se nebráníme novým technologiím, každý má možnost přispět a posunout tu naši o úroveň výš.

JAKÝM ZPŮSOBEM PRACUJEME?

Snažíme se pracovat agilně a zároveň respektovat vnitřní týmovou organizovanost. Samozřejmě také záleží na charakteru aktuálního projektu, podle kterého se snažíme zvolit co nejvhodnější a nejproduktivnější přístup.

Každý v týmu má možnost ovlivnit, jakým způsobem bude výsledná aplikace fungovat.

NA ČEM NAŠE TÝMY PRACUJÍ?

DAQIS
SW (nejen) pro sběr z výrobních linek v automobilovém průmyslu. Zpracovává také velké množství dat, řídí a plánuje výrobu. Kromě toho je z části také ERP systémem pro svoje uživatele. Je kontinuálně vyvíjen již více než 10 let.

RMIS
Systém pro personální dozimetrii a ochranu střežených prostor (kontrolovaných pásem) důležitých objektů.

RADIS
Systém pro sběr dat (nejen) radiačního monitoringu škálovaný od jednotek budov po celostátní úroveň.

+ další klíčové SW pro ČEZ, Státní úřad pro jadernou bezpečnost, Státní ústav radiační ochrany, ELI Beamlines, ÚJV Řež atd.

Co požadujeme?

vzdělání  v oboru IT
praxe vítána

Co nabízíme?

Pružnou pracovní dobu.

Částečný home office po zapracování , pokud vám bude vyhovovat.

Odměny nad rámec mzdy, za dobře odvedenou práci.

Pro odpočinek můžete čerpat 5 týdnů dovolené a 3 dny pracovního volna.

Do mzdy dostanete příspěvek na stravování 65 Kč / každý odpracovaný den.

Pro dopilování jazykových schopností Vám přispějeme částkou 8000 Kč na kalendářní rok.

Každých 5 let Vás čekají věrnostní odměny.

Nabízíme zvýhodněný telefonní tarif u T-Mobile.

Pro zhodnocení financí můžete využít akciový zaměstnanecký program.

Počet volných pracovním míst: 1

Datum nástupu: dle vzájemné dohody, možnost okamžitého nástupu

Kontakty:

Martina Klementová - personalistka
565 656 102
hr.cz@nuvia.com

Ing. Tomáš Forman
vedoucí divize vývoje software
602 263 080
tomas.forman@nuvia.com

Kritéria uchazeče

Min. požadované dosažené vzdělání

Středoškolské s maturitou

Min. požadovaná praxe

Více než 3 roky

Jazyk

  • Angličtina (A1 (elementární))
  • čeština (C1 (sehr fortgeschritten))

Umístění pozice

Místo výkonu práce

Evropa, Česká republika, Kraj Vysočina

Zeměpisná lokalizace podle oblasti

Ne

Město

Modřínová 1094, Třebíč