MECHANIK MaR/ELEKTRO V JE DUKOVANY/TEMELÍN M/Ž

Detail nabídky

Obecné informace

Kmenový subjekt

Společnost NUVIA a.s. je inženýrsko-dodavatelská společnost zajišťující komplexní dodávky a služby pro zákazníky v oblasti průmyslové automatizace, radiační ochrany, jaderné energetiky.
Od roku 2012 je součástí mezinárodní Nuvia Group, jaderné divize francouzské společnosti Soletanche Freyssinet, v rámci nadnárodní skupiny VINCI - světového lídra v oblasti specializovaného inženýringu a největší stavební společnosti světa.

Referenční číslo

2024-93505

Datum zveřejnění

15.03.2024

Popis pozice

Pracovní zařazení

REALIZACE / PRÁCE / ŘÍZENÍ PROJEKTŮ - Ostatní

Název pozice

Typ smlouvy

Pracovní smlouva

Co bude náplní vaší práce?

  • instalace elektrických zařízení, zařízení MaR a technologií v rámci investičních akcí,

  • odpovědnost za servis, preventivní údržbu a profilaktické kontroly instalovaných technologií,

  • důsledné dodržování závazných pravidel na jaderné elektrárně (bezpečnost práce, požární ochrana, IT bezpečnost, ochrana životního prostředí apod.).

Tvoji budoucí spolupracovníci mají SŠ nebo VOŠ vzdělání, obor elektrikář, mechanik-elektronik, elektromechanik. Bc. v oboru elektro vítáme. Takové vzdělání a praxi potřebujeme. Je to důležitý, ale ne nejdůležitější požadavek.

Víc než doklad o studiu nás zajímá, jestli máš snahu se dále učit a umíš přemýšlet o tom, co děláš. My ti rádi předáme své zkušenosti. Pomocnou ruku u nás rozhodně najdeš.

A na druhou stranu očekáváme, že se nezalekneš odpovědnosti za svou práci.

Oprávnění dle NV 194/2022, neboli předchozí vyhlášku 50 máš.

Budeš pracovat na zakázkách pro elektrárnu, ale i pro jiné zákazníky.

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VOŠ vzdělání, obor elektrikář, mechanik-elektronik, elektromechanik.

  • Oprávnění dle NV 194/2022

Co nabízíme?

  • 8 hodinovou pracovní dobu, ranní směnu.

  • Pracoviště: JE Dukovany, JE Temelín

 Benefity pro tebe:

  • 25 dní dovolené,

  • 3 dny Sick days,

  • příspěvek na stravování,

  • podpora výuky jazyků,

  • výhodný telefonní tarif u T-Mobile i pro rodinu,

  • možnost zhodnocení financí nákupem firemních akcií.

Kritéria uchazeče

Min. požadované dosažené vzdělání

Středoškolské s maturitou

Min. požadovaná praxe

Více než 3 roky

Umístění pozice

Místo výkonu práce

Evropa, Česká republika, Kraj Vysočina

Zeměpisná lokalizace podle oblasti

Ne

Město

Dukovany 269 Dukovany, 675 50, Česko