SPECIALISTA OBRÁBĚNÍ / Kralupy nad Vltavou

Detail nabídky

Obecné informace

Kmenový subjekt

Společnost NUVIA a.s. je inženýrsko-dodavatelská společnost zajišťující komplexní dodávky a služby pro zákazníky v oblasti průmyslové automatizace, radiační ochrany, jaderné energetiky.
Od roku 2012 je součástí mezinárodní Nuvia Group, jaderné divize francouzské společnosti Soletanche Freyssinet, v rámci nadnárodní skupiny VINCI - světového lídra v oblasti specializovaného inženýringu a největší stavební společnosti světa.

Referenční číslo

2022-65338

Datum zveřejnění

14. 6. 2022

Popis pozice

Pracovní zařazení

REALIZACE / PRÁCE / ŘÍZENÍ PROJEKTŮ - Ostatní

Název pozice

Typ smlouvy

Smlouva na dobu určitou

Délka pracovního poměru

1 rok , s předpokládaným prodloužením

Popis náplně práce

Hledáme šikovného kolegu, který posílí náš tým, a to pro oblast obrábění kovů, plastů a anorganických polotovarů. Pokud máte vzdělání, nejlépe i praxi v oboru strojírenského obrábění a hledáte uplatnění v oboru, přijďte mezi nás. Rádi vám ukážeme, jak to u nás chodí.

Co bude náplní Vaší práce:

zajištění obrábění plastových, kovových a anorganických polotovarů,

obsluha obráběcích strojů,

ruční opracování polotovarů,

montážní a kompletační práce,

údržba výrobního zařízení.

Profil

SŠ vzdělání s maturitou nebo výučním listem v oboru obrábění, popř. doložená
praxe v oboru,

manuální zručnost,

znalost práce na obráběcích strojích typu TOS SUI 32, S 28, FA2U
nebo jim podobných velkou výhodou.

Proč nastoupit k nám?

jednosměnný provoz - ranní směna,

pravidelný plat a odměny,

25 dnů dovolené,

3 dny Sick days,

příspěvek na stravování,

občerstvení na pracovišti zdarma - káva, čaj,

zvýhodněný telefonní tarif u T-mobile i pro rodinu,

možnost účasti na zaměstnaneckém akciovém programu.

Kritéria uchazeče

Min. požadované dosažené vzdělání

Střední

Min. požadovaná zkušenost

Delší než 3 roky

Umístění pozice

Místo výkonu práce

Evropa, Česká republika

Město

Trojanova 117, Kralupy nad Vltavou