Systémový technik M/Ž

Detail nabídky

Obecné informace

Kmenový subjekt

Společnost NUVIA a.s. je inženýrsko-dodavatelská společnost zajišťující komplexní dodávky a služby pro zákazníky v oblasti průmyslové automatizace, radiační ochrany, jaderné energetiky.
Od roku 2012 je součástí mezinárodní Nuvia Group, jaderné divize francouzské společnosti Soletanche Freyssinet, v rámci nadnárodní skupiny VINCI - světového lídra v oblasti specializovaného inženýringu a největší stavební společnosti světa.

Referenční číslo

2024-97536

Datum zveřejnění

12.06.2024

Popis pozice

Pracovní zařazení

IT / INFORMAČNÍ SYSTÉMY - Systémový technik

Název pozice

Typ smlouvy

Pracovní smlouva

Co bude náplní vaší práce?

Do našeho týmu IT hledáme kolegu pro správu a údržbu počítačových sítí.

Instalace a konfigurace SW a HW: Všechno připravit tak, aby každý klik vedl k úspěchu 🙂.

Monitorování výkonu systému: Ideál je, aby vše šlapalo jako hodinky.

Řešení požadavků uživatelů: Jinými slovy vyřešit IT záhady běžných uživatelů.

Správa koncových stanic a mobilních zařízení: Windows, Android.

Základní serverové úkony: Na Windows a Linux serverech.

Správa dokumentace: Přispět k tomu, aby všechno bylo jasné i pro ostatní. Srozumitelná dokumentace je klíčem k úspěchu.

Co požadujeme?

Ukončené SŠ vzdělání technického směru s maturitou

Pokročilou znalost operačních systémů MS Windows a produktů MS Office

Komunikativní IT angličtinu, spolupracujeme s kolegy po celém světě

Základní znalosti v síťové oblasti LAN

Zkušenosti s administrací systémů

Samostatnost a aktivitu při řešení úkolů, ale také schopnost efektivně řešit problémy ve spolupráci s ostatními kolegy

Dobré analytické a komunikační schopnosti

Řidičský průkaz sk. B, občas je potřeba zajet na naše pobočky/na naši pobočku

Co nabízíme?

pravidelně vyplácenou mzdu a odměny

5 týdnů dovolené

3 dny volna (Sick days)

tým kolegů, kteří ti vždy podají pomocnou ruku

výhodný tarif u T-mobile i pro rodinné příslušníky

výhodný účet, hypotéka, pojištění u Raiffeisen banky

 příspěvek na stravování

 příspěvek na jazykovou výuku

 možnost investovat do firemních akcií

Kritéria uchazeče

Min. požadované dosažené vzdělání

Středoškolské s maturitou

Min. požadovaná praxe

Více než 3 roky

Umístění pozice

Místo výkonu práce

Evropa, Česká republika, Kraj Vysočina

Zeměpisná lokalizace podle oblasti

Ano

Město

Třebíč