Motor de búsqueda de ofertas Groupe VINCI

Inżynier budowy - branża sanitarna

Szczegóły oferty

Informacje ogólne

Jednostka organizacyjna

Eurovia to międzynarodowy lider budownictwa drogowego. Jesteśmy częścią Grupy VINCI - jednego z największych światowych przedsiębiorstw działających w branży budowlanej

Referencja

sanit. Gorzów-88734

Data publikacji

07.12.2023

Opis stanowiska

Branża

REALIZACJA / ROBOTY / PROWADZENIE PROJEKTÓW - Inne

Nazwa stanowiska

Umowa

Umowa o pracę na czas określony

Opis zadań

• Koordynowanie wykonywania sieci sanitarnych na powierzonych budowach pod nadzorem Kierownika Robót Sanitarnych
• Weryfikacja projektów sieci sanitarnych
• Sporządzanie obmiarów powykonawczych
• Przygotowywanie dokumentów sprzedaży i dokumentacji rozliczeniowej
• Przygotowywanie przejściowych świadectw płatności, technicznej dokumentacji budowy
• Zamówienia materiałów zgodnie z procedurami wewnętrznymi
• Raportowanie kosztów budowy
• Kontakt z Podwykonawcami oraz ich rozliczanie ilościowe i jakościowe
• Współpraca z innymi działami w zakresie obsługi budowy

Profil

• Wykształcenie wyższe: kierunek Inżynieria Środowiska lub pokrewne
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy przy budowie zewnętrznych sieci sanitarnych
• Umiejętności czytania i prowadzenia dokumentacji budowlanej
• Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i organizacyjne
• Umiejętność pracy w zespole
• Prawo jazdy kat. B

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Oferujemy:

  • Pracę w której będziesz współtworzyć ciekawe projekty, a ich realizacja i efekt końcowy sprawią, że będziesz dumny z tego co robisz
  • Pracę w organizacji, która przekłada ponad wszystko dbałość o środowisko oraz bezpieczeństwo
  • Program poleceń pracowniczych
  • Szeroki wybór benefitów w programie kafeteryjnym: opieka medyczna, karta sportowa, bilety do kina, bony do sklepów i wiele innych
  • Bogaty katalog szkoleń w ramach Eurovia Akademia
  • Dofinasowanie do wypoczynku w ramach ZFŚS
  • Możliwość udziału w akcjonariacie pracowniczym
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Kryteria kandydata

Minimalny wymagany poziom wykształcenia

Wyższe (licencjat)

Wymagany minimalny poziom doświadczenia

Bez doświadczenia

Lokalizacja miejsca pracy

Miejsce pracy

Europa, Polska, Lubuskie

Geolokalizacja wg strefy

Tak

Miasto

Gorzów Wielkopolski