Suche nach Stellenangeboten Groupe VINCI

Kierownik Projektu

 Stellenangebot 0 / 5419

Referencja

Kierownik projektu-93621

Data publikacji

18.03.2024

Opis stanowiska

Branża

REALIZACJA / ROBOTY / PROWADZENIE PROJEKTÓW - Inne

Umowa

Umowa o pracę na czas nieokreślony

- Kompleksowe przygotowanie i zarządzanie procesem inwestycyjnym (budownictwo drogowe);

- Udział w procesie pozyskania kontraktu

- Współpraca z inwestorem, projektantami i innymi zespołami technicznymi

- Nadzór nad dokumentacją budowy

- Przygotowanie budżetu, udział w wyborze podwykonawców, tworzenie harmonogramu

- Nadzór nad uczestnikami procesu budowlanego

- Rozliczenia, nadzór nad jakością i terminowością realizowanych prac z projektem budowlanym, specyfikacją techniczną i sztuką budowlaną

- Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP

- Realizowanie wszelkich działań związanych z zarządzaniem podległymi pracownikami, w tym rozdzielanie odpowiedzialności i uprawnień oraz rozwój pracy zespołowej

- Wykształcenie wyższe (budownictwo – specjalizacja drogowa)

- Min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku Kierownika Projektu

- Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności drogowej

- Doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem i procesami budowlanymi

- Umiejętność podejmowania decyzji i dobra organizacja pracy własnej

- Komunikatywność i umiejętność budowania dobrych relacji w zespole

- Prawo jazdy kat. B

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- Perspektywę rozwoju i wieloletniej współpracy

- Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas

- Pracę w organizacji dbającej o bezpieczeństwo pracy

- Atrakcyjny pakiet benefitów

- Kompleksowy program wdrożenia

- Bogaty katalog szkoleń w ramach Eurovia Akademia

- Prywatną opiekę medyczną

- Kartę sportową

- Dofinansowanie do wypoczynku

- Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

- Możliwość udziału w akcjonariacie pracowniczym

Wyższe (magister)

Ponad 3 lata

Miejsce pracy

Europa, Polska

Geolokalizacja wg strefy

Nie

Miasto

Wrocław