Groupe VINCI vacancy search engine

Logistyk ds. transportu

 Job search engine 0 / 5421

Szczegóły oferty

Informacje ogólne

Jednostka organizacyjna

Eurovia to międzynarodowy lider budownictwa drogowego. Jesteśmy częścią Grupy VINCI - jednego z największych światowych przedsiębiorstw działających w branży budowlanej

Referencja

logistyk ds. transportu-93525

Data publikacji

15.03.2024

Opis stanowiska

Branża

SPRZĘT / LOGISTYKA - Logistyk

Nazwa stanowiska

Umowa

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Opis zadań

- Nadzorowanie optymalnego wykorzystywania transportu wew. i zew.

- Dowóz materiałów do ekip drogowych

- Rejestrowanie przebiegu i czasu pracy pojazdów oraz kierowców

- Sprawdzanie i zapewnianie kompletności wymaganych dokumentów

Profil

- Doświadczenie na podobnym stanowisku

- Prawo jazdy kat. B

- Znajomość obsługi komputera

- Dyspozycyjność

- Umiejętność pracy w zespole i dokładność

- Motywacja do długoterminowej współpracy

Dlaczego warto do nas dołączyć?

· Praca w której będziesz współtworzyć ciekawe projekty, a ich realizacja i efekt końcowy sprawią, że będziesz dumny z tego co robisz

· Praca w organizacji, która przekłada ponad wszystko dbałość o środowisko oraz bezpieczeństwo

· Program poleceń pracowniczych

· Szeroki wybór benefitów w programie kafeteryjnym: opieka medyczna, karta sportowa, bilety do kina, bony do sklepów i wiele innych

· Bogaty katalog szkoleń w ramach Eurovia Akademia

· Dofinasowanie do wypoczynku w ramach ZFŚS

· Możliwość udziału w akcjonariacie pracowniczym

· Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Kryteria kandydata

Minimalny wymagany poziom wykształcenia

Średnie

Wymagany minimalny poziom doświadczenia

Ponad 3 lata

Lokalizacja miejsca pracy

Miejsce pracy

Europa, Polska, Dolnośląskie

Geolokalizacja wg strefy

Nie

Miasto

wrocław