Zoekmachine voor vacatures Groupe VINCI

Majster Robót Drogowych

 Vacature 0 / 5430

Szczegóły oferty

Informacje ogólne

Jednostka organizacyjna

Eurovia to międzynarodowy lider budownictwa drogowego. Jesteśmy częścią Grupy VINCI - jednego z największych światowych przedsiębiorstw działających w branży budowlanej

Referencja

Majster Kłodzko-90304

Data publikacji

20.03.2024

Opis stanowiska

Branża

REALIZACJA / ROBOTY / PROWADZENIE PROJEKTÓW - Inne

Nazwa stanowiska

Umowa

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Opis zadań

- organizowanie i nadzorowanie robót realizowanych siłami własnymi lub poprzez podwykonawców,

- zapewnienie bezpiecznych warunków pracy,

- zapewnienie sprzętu i materiałów,

- kontrolowanie jakości, terminowości i kosztów prowadzonych robót,

- raportowanie

- teren pracy: powiat kłodzki, ząbkowicki, wałbrzyski, dzierżoniowski, strzeliński

Profil

- wykształcenie kierunkowe w zakresie budownictwa drogowego

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- bardzo dobre umiejętności interpersonalne i organizacyjne

- umiejętność pracy w zespole

- prawo jazdy kat. B

Dlaczego warto do nas dołączyć?

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- Perspektywę rozwoju i wieloletniej współpracy

- Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas

- Pracę w organizacji dbającej o bezpieczeństwo pracy

- Atrakcyjny pakiet benefitów

- Kompleksowy program wdrożenia

- Bogaty katalog szkoleń w ramach Eurovia Akademia

- Prywatną opiekę medyczną

- Kartę sportową

- Dofinansowanie do wypoczynku

- Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

- Możliwość udziału w akcjonariacie pracowniczym

Kryteria kandydata

Minimalny wymagany poziom wykształcenia

Wyższe (magister)

Wymagany minimalny poziom doświadczenia

Ponad 3 lata

Lokalizacja miejsca pracy

Miejsce pracy

Europa, Polska

Geolokalizacja wg strefy

Tak

Miasto

Wrocław