Specjalista ds. Sprzętu

Szczegóły oferty

Informacje ogólne

Jednostka organizacyjna

Eurovia to międzynarodowy lider budownictwa drogowego. Jesteśmy częścią Grupy VINCI - jednego z największych światowych przedsiębiorstw działających w branży budowlanej

Referencja

2020-48357

Data publikacji

2021-01-18

Opis stanowiska

Branża

SPRZĘT / LOGISTYKA - Inne

Nazwa stanowiska

Umowa

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Opis zadań

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za stan techniczny sprzętu oraz transport maszyn i urządzeń  na obszarze działania Oddziału wykonawczego (lubuskie, wielkopolskie).

Do obowiązków będzie należało: zapewnienie regularnego serwisowania, organizacja napraw, weryfikacja raportów warsztatowych, prowadzenie konsultacji z dostawcami części i usług serwisowych, kontrola kosztów napraw, weryfikacja i archiwizacja dokumentacji związanej ze sprzętem i transportem, np.: ewidencjowanie czasu pracy kierowców, kontrola zużycia paliwa.

Profil

  • wykształcenie min. średnie o profilu techniczno-mechanicznym
  • minimum rok doświadczenia na stanowisku związanym z bezpośrednim użytkowaniem i/lub zarządzaniem sprzętem budowlanym i/lub maszynami do produkcji mieszanek asfaltowych
  • umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych
  • znajomość zagadnień z zakresu czasu pracy kierowców
  • dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Excel)
  • podstawowa znajomość środowiska SAP
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. B jako warunek konieczny

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • perspektywę rozwoju i wieloletniej współpracy
  • wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
  • pracę w organizacji dbającej o bezpieczeństwo pracy
  • atrakcyjny pakiet benefitów
  • kompleksowy program wdrożenia
  • bogaty katalog szkoleń w ramach Eurovia Akademia
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę sportową
  • dofinansowanie do wypoczynku
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • możliwość udziału w akcjonariacie pracowniczym

Kryteria kandydata

Minimalny wymagany poziom wykształcenia

Średnie

Wymagany minimalny poziom doświadczenia

Bez doświadczenia

Lokalizacja miejsca pracy

Miejsce pracy

Europa, Polska, Lubuskie

Miasto

Zielona Góra