Programátor/ka Delphi M/Ž

Detail nabídky

Obecné informace

Kmenový subjekt

Společnost NUVIA a.s. je inženýrsko-dodavatelská společnost zajišťující komplexní dodávky a služby pro zákazníky v oblasti průmyslové automatizace, radiační ochrany, jaderné energetiky.
Od roku 2012 je součástí mezinárodní Nuvia Group, jaderné divize francouzské společnosti Soletanche Freyssinet, v rámci nadnárodní skupiny VINCI - světového lídra v oblasti specializovaného inženýringu a největší stavební společnosti světa.

Referenční číslo

2024-101303

Datum zveřejnění

16.09.2024

Popis pozice

Pracovní zařazení

IT / INFORMAČNÍ SYSTÉMY - Vývojář aplikací

Název pozice

Typ smlouvy

Pracovní smlouva

Co bude náplní vaší práce?

Šance pro někoho, kdo je připraven chopit se příležitostí, pracovat na sobě a přinášet nové nápady

Chceš pracovat na zajímavých projektech a podílet se na vývoji moderních desktopových aplikací? Láká tě stabilní prostředí, ale zároveň flexibilní přístup k práci? Připoj se k našemu týmu a rozvíjej své dovednosti v přátelské atmosféře!

Co tě čeká:

· Tvorba aplikační logiky a přímý vliv na fungování aplikací
· Analýza požadavků zákazníků a přetváření jejich představ v realitu
· Vývoj desktopových aplikací pro různé platformy
· Práce s relačními databázemi SQL a optimalizace jejich výkonu
· Dokumentace tvé práce, aby vše bylo přehledné a jasné

Co požadujeme?

· Máš SŠ/VOŠ/VŠ technického zaměření
· Praxe minimálně 3 roky nebo nadšení a schopnost ukázat svůj vlastní projekt
· Znalost Delphi (Object Pascal) a SQL
· Chuť se neustále zlepšovat, učit se nové technologie a výzvy tě jen motivují
· Základní orientace v TCP komunikaci
· Angličtina na úrovni čtení technické dokumentace
· Řidičský průkaz skupiny B a příležitostná ochota vyrazit na pracovní cesty, i do zahraničí

Co nabízíme?

· Zajímavé projekty ve stabilní firmě, která se neustále rozvíjí
· Přátelský tým a kolegiální atmosféra
· Flexibilní pracovní dobu a možnost částečného home office
· Notebook, mobilní telefon a k tomu ještě zvýhodněný tarif u T-Mobile
· 5 týdnů dovolené a navíc 3 dny pracovního volna, kdy se můžeš zcela věnovat sám sobě
· Benefity, které ti zpříjemní každodenní práci: káva, čaj, stravenkový paušál, zaměstnanecký akciový program a odměny
· Možnost profesního růstu, protože tvůj rozvoj je pro nás klíčový

      Přidej se k nám a tvoř budoucnost s námi!

Kritéria uchazeče

Min. požadované dosažené vzdělání

Středoškolské s maturitou

Min. požadovaná praxe

Absolvent / Bez praxe v oboru

Jazyk

  • Angličtina (A2 (středně pokročilý))
  • čeština (C1 (sehr fortgeschritten))

Umístění pozice

Místo výkonu práce

Evropa, Česká republika, Kraj Vysočina

Zeměpisná lokalizace podle oblasti

Ano

Město

Třebíč