SPECIALISTA PRŮMYSLOVÉ AUTOMATIZACE / Elektro-projektant / Programátor PLC / Třebíč Třebíč

Detail nabídky

Obecné informace

Kmenový subjekt

Společnost NUVIA a.s. je inženýrsko-dodavatelská společnost zajišťující komplexní dodávky a služby pro zákazníky v oblasti průmyslové automatizace, radiační ochrany, jaderné energetiky.
Od roku 2012 je součástí mezinárodní Nuvia Group, jaderné divize francouzské společnosti Soletanche Freyssinet, v rámci nadnárodní skupiny VINCI - světového lídra v oblasti specializovaného inženýringu a největší stavební společnosti světa.

Referenční číslo

DPA.SPA-43579

Datum zveřejnění

04.01.2024

Popis pozice

Pracovní zařazení

STROJÍRENSTVÍ / STUDIE / METODY - Projektant

Název pozice

Typ smlouvy

Pracovní smlouva

Co bude náplní vaší práce?

·       projektování elektrické části strojů a zařízení,

·       programování PLC (Siemens, Mitsubishi, Beckhoff),

·       programování robotiky (KUKA, ABB ),

·       integrace moderních technologií – manipulátory, automatická identifikace, strojové vidění, podavače, popisovací či měřicí systémy, vizualizace, …

·       zpracování technické dokumentace k realizovaným zakázkám,

·       poskytování technické podpory zákazníkům.

Co požadujeme?

·       VŠ vzdělání elektrotechnického směru  (vhodné i pro absolventy),

.       vášeň pro techniku,

·       pasivní znalost anglického jazyka na technické úrovni,

·       zodpovědnost, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem.

Nabízíme:

·       zajímavou a různorodou práci v oboru elektro,

.       odborný a profesní růst,

·       odpovídající mzdu, pravidelné odměny,

·       5 týdnů dovolené,

·       3 dny Sick days,

·       příspěvek na stravování,

.       příspěvek na výuku jazyků,

.       kávu na pracovišti zdarma,

.       firemní akce pro zaměstnance,

·       zvýhodněný telefonní tarif u firemního mobilního operátora pro Vás i Vaše rodinné příslušníky,

·       možnost účasti na akciovém zaměstnaneckém programu .

Počet volných pracovním míst: 2

Datum nástupu: dle vzájemné dohody, možnost okamžitého nástupu

Kontakty:

Milena Stejskalová - personalistka

568 409 803

hr.cz@nuvia.com

Kritéria uchazeče

Min. požadované dosažené vzdělání

Vysokoškolské - bakalářské

Min. požadovaná praxe

Absolvent / Bez praxe v oboru

Jazyk

Angličtina (Umí číst dokumentaci)

Umístění pozice

Místo výkonu práce

Evropa, Česká republika, Kraj Vysočina

Zeměpisná lokalizace podle oblasti

Ne

Město

Hrotovická 168, Třebíč